Henkilöstö

Jaakko Kaartinen, henkilökuva

Jaakko Kaartinen

Director of Research

040 727 6089

jaakko.kaartinen@insight360.fi

Janne Tuominen, henkilökuva

Janne Tuominen

Operations Manager

050 594 1048

janne.tuominen@insight360.fi

Risto Sinkko, henkilökuva

Risto Sinkko

Senior Analyst, DScMIL

050 62282

risto.sinkko@insight360.fi

Arttu Forsell

Research Analyst

050 3557368

arttu.forsell@insight360.fi

Muut asiantuntijamme

Juha Heikkala, juha@heikkalaconsulting.fi, 0400 759459
julkinen sektori, urheilujärjestöt | vaikuttavuuden mittaaminen | strategiatyöskentelyt

Esa Saarelainen, esa.saarelainen@asiantuntijatalo.fi, 040 514 9643
julkinen sektori, yritykset | strategiatyöskentelyt

Ota yhteyttä